KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Boru

  • İçilebilir Su Dağılımı
  • Basınçlı Su Sistemleri
  • Kanalizasyon Sistemleri
  • Deniz Boru Hatları ve Geçişleri
  • Balık Çiftliği Uygulamaları
  • Katı Madde Nakliye Hatları
  • Kılıflı Jeotermal Isıtma Boru Hatları
  • Geri Dönüşümlü ve Geri Kazanılmış
  • Elektrik ve Telekomünikasyon Şebekeleri başta olmak üzere yüksek kalitesi ve geniş kullanım alanları ile ön plana çıkmaktadır.

İçme suyu

Kullanımı kolaydır. Tesisin termal füzyonu, kurulum süresini kısaltıyor ve sızdırmaz derzlerin sızma ve sızıntı sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Kanalizasyon Sistemleri

Belediye ve endüstriyel kanalizasyon uygulamalarında 35 yılı aşkın süredir kullanıldıktan sonra, kanalizasyon ve atık su sistemleri için güvenilir, düşük maliyetli, uzun vadeli bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Sert beton, PVC veya çelik boruların direnç gösteremediği dayanıklılık ve dayanıma sahip, korozyona ve kimyasallara direnç sağlar. Hafif kolay kurulabilir, son derece esnektir ve zaman içinde paslanmaz veya tüberkülasyon yapmaz.

Sanayi

Uzun vadeli güvenilir boru hattı çözümleri her zaman endüstriler tarafından talep edilmektedir. Korozyona, aşınmaya ve kimyasallara karşı direnç sunar, böylece dayanıklı, güçlü ve düşük maliyetli kurulum elde edilir.

Deniz Boru Hatları

Bu tip boruların belirgin özelliklerinin belirgin şekilde anlaşıldığı en önemli uygulamalardan biri, su altındaki boru hatları içindir. Bu borular, su altında nehir geçişi, dere geçişi, ve açık denizde tuzlu su alım hatları için başarıyla döşenmiştir. Tehlikeli kimyasal atıklar ve radyoaktif atıklar, PE boruları vasıtasıyla ciddi bir maliyet tasarrufuyla zararsız olarak derin denizde arıtılmaktadır. PE boruları ile ekonomik yaşanamamasından ötürü yapılamayan projeler mümkün hale getirildi.

Isıtma Soğutma

Soğutma ve içilebilir su sağlayan çift amaçlı projeler de dahil olmak üzere soğutma uygulamaları için güçlü, sızdırmaz ve kimyasal olarak iyi bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Kıyıya sürekli ve yeterli bir uzunlukta monte edilebilir, suyun yüzeyinde yüzer ve sonra kontrollü bir süreçle batırılabilir. Boru aynı zamanda belirli uzunluklarda üretilebilir ve deniz dalgıçları yardımıyla sahada flanşa bağlanabilir.

Sulama, Drenaj

Hdpe boru, nehir ve kanal, tarımsal sulama sistemleri, boru hatları ve su tasarrufu gibi tarımsal drenaj uygulamaları için uygun maliyetli bir çözümdür. Hafiftir, esnektir ve sızdırmazdır, korozyona ve tuzlu suya dayanıklıdır ve tesisat kolaylığı için ek yerleri ısı ile kaynaştırılabilir.

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...