KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Fiber Lazer

Verimli ve düşük maliyetli çözüm

Fiber lazerler, yüksek verimlilik ve mükemmel ışın kalitesi nedeniyle tercih edilmektedir. 1064 nm dalga boyu ile fiber lazerler küçük odak çapları sayesinde yüksek güç yoğunluklarında çalışma imkanı verir.

Hemen hemen her türlü metalin kesimi için kullanılabilirler. Düşük yatırım ve işletme maliyetleri, sarf malzemelerinin olmayışı, bakım gerektirmeyen yapıları, uzun kullanım ömürleri, modern ve kompakt tasarımları, yüksek esneklikleri ve hızlı servis olanakları sayesinde fiber lazer kesim sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır.

Endüstriyel Lazer sistemler iki farklı başlık altında müşterilerine fiber lazer kesim sistemlerini tedarik etmektedir.

Mikro Kesim Sistemleri

Özellikle kuyumcular ile hassas sac ve folyo kesimi yapanlar tarafından tercih edilen mikro kesim sistemleri, A4 ebatından başlayarak farklı ebatlarda malzemeyi işleyebilecek şekilde geliştirilmiş, servo motor kontrollü ve QCW lazer teknolojisini kullanarak nispeten düşük ısı girdisi ve yüksek tepe gücüne sahip lazer atımlarıyla her türden metali incelikle kesebilmektedir.

Makro Kesim Sistemleri

Ekonomik yatırım maliyetleri ve verimlilik dikkate alınarak tasarlanan makro kesim sistemleri 1000 W’a kadar güçle pek çok sac malzemeyi kesebilmektedir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin kendi bünyelerindeki sac kesim işlemlerini yapabilecek şekilde tasarlanan bu tezgahlar ihtiyaca göre farklı ebatlarda tedarik edilebilmektedir.

Satışını yaptığımız lazer sistemlerimiz müşterilerimizin aradıklarını tam olarak bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, lazer teknolojilerinde uzman olan profesyonel müşteri hizmetlerimiz ve satış personelimiz, ihtiyacınız olan lazer makineleri ve sistemleri ile ilgili sorularınıza cevap verebilir, üretiminiz ve diğer özel ihtiyaçlarınız için en iyi ekipmanı seçmenize yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için şimdi bizimle iletişime geçin.

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...