KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Köşebent

304 ve 316 kalite çubuklar en sık kullanılan paslanmaz çelik çubuk kaliteleri olarak kabul edilir. Stoklarımızdaki çubukları, otomatik testerelerde keserek talep edilen boy ve adetlerde (parçalar halinde) müşterimize sunabilmekteyiz.

Firmamızda çeşitli kalınlıklarda 304 ve 316 kalite paslanmaz çubuk ve lamalar bulunmaktadır. Bunun yanısıra 303 ve 310 kalite çubuk stoğumuz da mevcuttur. Yuvarlak çubuklar 3 mm’den 250 mm çapa kadar ve genellikle 3m – 6 m boylarda stoklarımızda bulunmaktadır. 20×3 – 100×20 arası standart lama ölçülerinin yanı-sıra, değişik ebat ve kalitelerde lama ölçülerimiz mevcuttur.

İhtiyaca göre istenilen kalitede (304-316-321-310) özel imalat lamaların temini konusunda lütfen bizimle irtibata geçiniz. Stoklarımızda bulunan paslanmaz köşebent ürünlerimizin ölçüleri 20×20 mm ile 100×100 mm arasındadır. Paslanmaz çelik çubuk ve lamalar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız birçok ürün paslanmaz çelik çubuk-lama-köşebent malzemenin işlenmesi veya şekil verilmesiyle oluşturulmuştur.

Çok farklı kalitelerde olduğu gibi, bunların tamamı için de farklı kullanım alanları mevcuttur. Paslanmaz çelik çubuk-lamalar, gıda endüstrisi, çatal-bıçak-kaşık üretimi, tekne şaftları, boya endüstrisi, makine sanayi, silah sanayi, ulaşım araçları, asitli ortamların bulunduğu mekanlar, tıbbi cihazlar, gıda ve gıda üretim tesisleri, çeşitli vida, somun, civata, valfler, şaftlar ve pistonlar gibi ürünlerin imalatında kullanılmaktadır.

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...