KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Fotoğraf Galerisi

Kurumsal

Şirketimiz Sadi AKÇELİK tarafından 1985 yılın da kurulmuştur.

O yıllar da birkaç kaynak makinası ve imalat takımlarıyla işe başlayan firmamız hızlı bir şekilde gelişmeye başlamış ve 1990 yılın da bünyesine bir abkant büküm , bir giyotin kesim tezgahı alarak çalışmalarını sürdürmüştür.Artan talep doğrultusun da işyerini ve makine parkını hızla genişleterek imalatta kalite ve güven prensiplerini bir ilke haline getirip bugün Kocaeli genelinde sınıfında önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

2000 li yıllarda bilgisayar kontrollü makinalar olan cnc plazma ve cnc lazer tezgahlarını da makine parkına alan firmamız konusun da tecrübeli ve uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle 2006 yılının ortasın da 1700m2 si kapalı 1700m2 si açık alan olan ve tamamen öz kaynakları ve gayretli çalışmalarıyla kurduğu yeni fabrikamız siz değerli müşterilrimize hizmet etmeye devam edecektir.

Vizyon

Her bakımdan dünya klasında birinci sınıf bir şirket olmak.

Sanayi kolumuza göre üst düzeyde mali sonuçlar elde etmek.

Müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek.

Misyon

 

Müşterilerimize onların beklentilerinden daha yüksek düzeyde servis ve kalite sağlamayı, teslimatlarımızı tam zamanında yapmayı,

Yüksek oranda büyüme ve karlılık sağlayarak işimizin geleceğini geliştirmek ve ortaklarımıza kar sağlamayı,

Tüm çalışanlarımıza bireysel ve takım elemanı olarak çalışma hayatları boyunca eğitim sağlamak ve bu şekilde şirketimize ve toplumumuza olağanüstü katkıda bulunmalarını temin edecek bir gelişme ortamı yaratmayı, hedefliyoruz.

 

İnsan Kaynakları

Şirketimiz hedef ve stratejileri doğrultusunda, nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek.

Çalışan memnuniyetini insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak.

Sürekli eğitimlerle kişisel gelişimi desteklemek.

Kurum kültürünün tüm çalışanlar tarafından yaşanmasını teşvik etmek.

Çalışanların kuruma bağlılığını artırmaktır.

Kalite Belgelerimiz

Haseller`in kalite politikası ve anlayışı, ürettiği her ürüne üst düzeyde bir kalite standardı olarak yansır. Üretimin tüm aşamalarında kalite sisteminin etkin bir şekilde uygulanması sağlanarak, ürün kalitesini yükseltmek ve maliyetleri düşürmek üretim ve kalite çalışmalarının esasını teşkil eder. Bizim üretim anlayışımıza göre, bir sonraki üretim birimi, bir önceki üretim biriminin müşterisidir.

2000 li yıllarda bilgisayar kontrollü makinalar olan

Cnc plazma ve cnc lazer tezgahlarını da makine parkına alan firmamız konusun da tecrübeli ve uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle 2006 yılının...

1985 yılında faaliyete başlayan firmamız,

İzmit Sanayi sitesinde; sac kesme, sac bükme, silindir, press, CNC Hassas Plazma, Optik oksijenle şekilli kesim ve elevatör kovaları, basınçlı - basınçsız kaplar, çelik konstrüksiyon, paslanmaz çelik saç işleri yapmaktadır.

Teknik Döküm Kataloğu

Ürünlerimiz hakkında detaylı teknik bilgi için inceleyin

Müşteri Hizmetleri

haseller@haseller.com

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır.Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...