KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Silindir Büküm

Bükme çeşitlerinden biri olup silindir makinası tarafından gerçekleştirilir. Silindir makinası yerleştirilen parçaları silindir formatında eğerek büker. Eğme kuvvetinin derecesi ise makinenin kapasitesi ile doğrudan orantılıdır. Bu da silindir makinelerinin farklı modellerde üretilmesine yol açmıştır. Bazı silindir makinaları yağlama da gerektirmeyebilir. PSG teknolojisine de uyumlu olanları vardır. Dişlilerin entegre olduğu silindir makinalar dışında hidrolik ünitelerle çalışanları da vardır. Hidrolik üniteye sahip silindir makinalarda bükme işlemleri 1000 mm – 12000 mm aralığında olup saclar kaliteli biçimde bükebilir. Bu tip silindir bükmede 3 veya 4 vals söz konusudur. Bu valslar alt ve üste yerleştirilmiş olup silindir bükmenin hidrolik üniteye uygun biçimde kaliteli bükülmesini sağlar. CNC silindir bükme ürünlerinde hem elektrik hem de hidrolik açıdan gerekli güvenlik tedbirleri de alınmıştır. Silindir bükme ürünleri endüstrinin muhtelif alanlarında kullanılır.

Bunlardan bazıları şunlardır: Binalarda suyun inişini gerçekleştiren borularda, camilere entegre edilen çelik minarelerde, denize yerleştirilen beton borularda, kanalizasyon işlemlerinde silindir büküm işlemleri zorunludur. Daha birçok küçük ya da büyük çaplı büküm işlemlerinde silindir büküm tercih edilir.

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...