KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Kurumsal

Hem alt hem de yan taraftaki valsler, aşağı ve yukarı hidrolik bir şekilde hareket etmektedir. Üst valsler mil kapağını açıp kapama, üst milin otomatik bir şekilde yukarıya kalkma işlemi de kumanda paneli üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Kumanda sistemleri ve NC ve CNC opsiyonlar ile sunulmaktadır. Hidrolik niteliklerle donatılmış silindir makineleri, daha pek çok opsiyonelin özellikle de bükme işlemlerini kolaylaştırabilmesi kadar vakit kaybını da minimuma indirmektedir. Aynı zamanda verimlilik de üst düzeylere kadar taşınmaktadır. Kaynaklı çelik konstrüksiyon gövde yapısı, vals milli çap ve malzemeleri, mevcut durumdaki kıvırma momenti ve rulmanlarla son derece dirençli bir yapı içeren bu makineler, üst düzeyde güven sağlamaktadır.

CNC Silindir Bükme Makineleri ve Bilinmesi Gerekenler

Firmamız kapsamında sizlere sunulan tüm makine sistemlerinde olduğu gibi bu makinelerde de oldukça titiz bir üretim süreci söz konusudur. Uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz tarafınca 3 boyutlu bir şekilde dizayn edilerek analiz programlarımızda hesaplar kontrol edilmekte ve daha sonrasında da imal edilen bu makineleri, sizlere ulaşana dek çok fazla sayıda testten geçirmekteyiz. CNC silindir büküm makinelerimiz dahilinde elektriksel ve hidrolik önlemler de alınmıştır. Bütün vals millerinin oynak makaralı rulmanlar ila yataklanmaktadır. Böylece sürtünme kuvveti düşürülerek makinelerin çok daha fazla güçlendirildiği söylenebilir. Tüm bu özellikleri içeren makinelerimizden sizler de gerekli görmeniz halinde faydalanabilir ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz.

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...