KURUMSAL

Haseller Çelik Sanayi

İNSAN KAYNAKLARI

Yetenekli İnsanları Önemsiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalitemizi Belgeledik

Soğuk Sac

Soğuk Haddeleme işlemi sacın kalınlığını düşürmek, yüzey özelliklerini geliştrmek, yüzeyi kaplamaya hazırlamak ve değişik sertliklere ulaştırmak için gerçekleştirilir. Soğuk Haddelenmiş Saclar kolay formlanabilmeleri, çeşitlendirilebilir mekanik kompozisyonları, temiz ve düzgün yüzeyi ile otomotivden, mobilyaya ve ev eşyalarına kadar çok geniş bir alanda kullanılmaktadır.

  • Kalınlık Aralığı: 0.20 mm – 2.50 mm
  • Genişlik Aralığı: 15mm – 1250mm
  • Standart/Kalite: EN Standartlarına göre DC01, DC03, DC04, DC05, DC06
  • ASTM Standartlarına göre CD, DQ, DQSK
  • Emayelik Kaliteler: DC01EK, DC04EK veya EK2, EK4
  • Yüzey: Mat veya Parlak Yüzey
  • Temper: Full hard veya soğuk formlamaya uygun
  • Menşei: Türkiye, Çin, Avrupa
  • Formlar: Rulo, Paket Sac, Bant
  • Uygulamalar: Brou ve Profil, Radyatör, Kapı Kolu, Yapı Ekipmanları, Metal Kalıp ve Aksesuarlar vs

Haseller Haberler

SANTEK 2013 Türkiye Ekonomisini Büyütüyor

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Devamı..

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de Yerini Aldı

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Haseller Haberler

Haseller SANTEK 2013'de

SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir. Devamı

Haseller Haberler

Dunya metal fiyatları nasıl belirleniyor?

Tarihi kazılar yapıldığında arkeologlar en çok kap kaçak yerine mızrak ve ok ucu buldukları nda heyecanlanır. Çünkü bir medeniyetin gelişmişlik seviyesini tahlil etmekte oldukça önemli bir veridir metal eşyalar. Eğer toprağın altı nda metalden yapılmış silah ve benzeri savunma aletleri çıkar ise o şehrin saldırı tehdidi altında olduğuna kanaat getirilebilinir. Devamı...